Menu

BEAUBIEN 3 pozice

Stojací/Závěsná/Nástěnná lampa

Beaubien 3 pozice od Lambert et Fils je multiúčelová lampa, která funguje jako stojací lampa, závěsná i nástěnná lampa. Pevné černé linie kolekce Beaubien se ohýbají do prostoru i vně, přičemž se hladce pohybují mezi jednoduchostí a zdobností. Kulaté i krychlové mosazné spojky doplňují struktury lamp a dodávají kontrast drahého materiálu k pískovaným tyčím. Průmyslová a grafická estetika sbírky je naplněna paletou vlivů, od tradičních čínských stínidel až po hnutí Memphis. Každý vliv sbírku posiluje a vytváří nuance v rámci jejího nadčasového charakteru. Beaubien je kompletní sbírkou závěsných, nástěnných a stojacích svítidel, která perfektně ladí a lze je kombinovat mnoha způsoby. 

Rozměry in cm (V x Š x H) 152,4 x 43,2 x 10,2, žárovky nejsou součástí dodávky

 

Mám zájem

Zaujal Vás tento krásný kousek? Chcete jej co nejdřív mít doma nebo potřebujete více informací?
Co pro vás můžeme udělat?

Lambert & Fils Konfigurátor

Materiály

  • Materials Hliník
  • Materials Mosaz
  • Materials Ocel

Barvy

  • Barvy Černá
  • Barvy Mosaz

DODACÍ LHŮTA

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

Zrušit