Menu

Bývalý hotel Měšťák Český Krumlov

HEAVY METAL MATT BLACK

HEAVY METAL MATT BLACK

Jednotlivé závěsné světlo vyrobené z kovu a s úpravou kabelu z matné černé pryže. E27 závěsné svítidlo o hmotnosti 426g. Vypadá nejlépe společně s jednou z našich LED žárovek BUSTER. Žárovka není součástí dodávky. 

Zobrazit

CHIARA + FOSCO HIGH

CHIARA + FOSCO HIGH

Barva: černá strukturovaná • Materiál: vršek stolu: cordieriet, keramika; podstavec: práškovaná ocel 8 mm. Rozměry: Small:  Ø 380 mm, výška: 410 mm; High: Ø 470 mm, výška: 620 mm; Large: Ø 520 mm, výška: 490 mm

Design: Elisa Strozyk 

 

Zobrazit

BERKER SERIE 1930 BAKELIT

BERKER SERIE 1930 BAKELIT

Berker a styl Bauhaus nespojuje jen stejný rok založení (1919), ale i společná záliba v čistém tvaru a funkčnosti. Tyto vlastnosti dodnes inspirují mnohé stavitele a projektanty, a proto se se stylem Bauhaus, kterým je řada Berker Serie 1930 inspirována, setkáváme nejen v klasických, ale také v nadčasových objektech. Kulaté retro vypínače Berker Serie 1930 jsou k dostání v polárním bílém a černém bakelitu nebo v kvalitním porcelánu od společnosti Rosenthal. 

Zobrazit

Enna Wall

Enna Wall

Zdánlivě jednoduchý design, pod kterým se skrývají tyto klíčové funkce: velký rozsah světla a možnost přizpůsobení. Tak by se dala jednoduše charakterizovat kolekce Enna. Díky uchycení na pevné konstrukci zůstane Enna architektonicky čistá. Je dostupná v následujících provedeních: matně černá, matně bílá, matný nikl, matně zlatá.

Rozměry v mm (výška x šířka x hloubka): 175 x 100 x 249

Zobrazit

Vstupte do kouzelného světa Monobrand. Objevte naše unikátní portfolio designových produktů a načerpejte inspiraci pro Vaše projekty a interiérové realizace.

Showroom

Krásné a jedinečné designové kousky si můžete vybrat a objednat sami, z pohodlí Vašeho domova.

Online shop