Menu

De Castelli

Italská značka vnáší do interiéru dotek kovu způsobem, který jste si možná dosud ani neuměli představit a povznáší použití kovu v interiérovém designu do téměř nadpozemských výšin.

Rodinná firma, jejíž zakladatelé se rozhodli pozdvihnout specifickou roli kovu v interiérovém designu. Její zakladatelé a majitelé již po čtyři generace experimentují a přicházejí s novými a neotřelými způsoby zpracování kovů, ale také vnáší do práce s kovem veškerý um a nápady mistrů svého řemesla. K materiálu přistupují s úctou a respektem, nesnaží se jej přetvořit, ale spíš odhalit všem obdivovatelům jeho potenciál, až už zjevný nebo na první pohled skrytý. Výsledky jejich práce lze jen stěží popsat slovy. Jsou překvapivé, naprosto originální, a vpravdě těžko představitelné. Nic takového jste prostě od kovu nikdy nečekali. 

www.decastelli.com

DODACÍ LHŮTA

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

Zrušit