Menu

HELUZ & MONOBRAND

Společnost Monobrand je jedním z partnerů Šekové knížky

S radostí Vám oznamujeme, že jsme se nově stali partnery Heluz a díky tomu jsme se dostali do Šekové knížky. Jedná se o knížku plné výhod a nápadů pro zdárné dokončení Vašeho domu. 

Ve Vaší Heluz šekové knížce najdete naši nabídku právě pro vybavení vašeho domu vypínači a zásuvkami. Pokud vyberete kterýkoliv z našich designů, ať už jednoduché klasické vypínače nebo třeba retro otočné vypínače ze skla nebo porcelánu, od nás dostanete každý 4. strojek zásuvky zdarma. 

Ale to není všechno. V našem portfoliu najdete pečlivě vybraná dekorativní svítidla, jedinečné řady dveřních klik a nábytkového kování a prémiové domovní komunikační systémy. Přinášíme Vám každodenní společníky, výjimečné kousky svého druhu, spolehlivé, estetické a perfektně řemeslně zpracované z kvalitních materiálů. Díky tomu Vás budou provázet několik desetiletí.  

Obraťte se s důvěrou na naše kolegy, pomůžeme Vám se specifikací, poradíme s optimální řešením a jakožto držitelům Šekové knížky i nabídneme lepší než tržní cenu. Bude nám ctí a potěšením přispět svým malým dílkem do mozaiky stavby Vašeho nového domova.

Neváhejte se na nás obrátit!
DODACÍ LHŮTA

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

Zrušit