Menu

Light+Building 2018

Jaro, barvy, veletrhy!

Německé město Frankfurt nad Mohanem je známé pro své veletrhy, které se dotýkají nejrůznějších sfér - hudby, technologií, designu. Ve dnech 18. - 23. března 2018 přilákal návštěvníky do areálu výstaviště již tradiční mezinárodní veletrh Light+Building. Hlavními jeho tématy, jak název napovídá, je osvětlení a technologie budov. Můžeme zde najít vše, co se týká úsporného a efektivního využívání energií, digitalizace osvětlení i budov, na své si však přijdou i milovníci designu. A tak jsme nemohli chybět ani my.

Během prohlídky výstaviště jsme navštívili kóje našich stálých dodavatelů, abychom objevili, co je u nich nového. Jelikož kvalita je pro nás nejdůležitějším aspektem, těší nás, že jsme se mohli na vlastní oči přesvědčit, že naši dodavatelé toto kritérium bez pochyby splňují. A co je nového?

Pastelové barvy

Jako první jsme prošli stánek s vypínači Berker. Můžeme se těšit na nové řady vypínačů R.8 a K.9. Velmi nás zajímala část “Manufaktur”, kde jsme se dozvěděli o možnostech výroby vypínačů podle přání zákazníka. A máme skvělou zprávu i pro Vás - z často objednávaných manufaktur kousků vznikne od září speciální edice, která bude cenově dostupnější. Jedná se mimojiné o krásné bakelitové vypínače Serie 1930 v matné černé, rádi Vám již teď ukážeme tuto edici v našem showroomu. Dále jsou v sekci Manufaktur dostupné měděné vypínače řady R.1, či trendy pastelové z řady Q.7. Ve Vaší fantazii se meze nekladou.

V sekci venkovního osvětlení jsme se byli podívat v kóji německého výrobce IP44, kde nás zaujala svítidla Dia a celá řada Slat. Navštívili jsme zde ještě další stánek, a to Sammode z Francie - výrobce, který vyniká neotřelým industriálním.

 Pokračovali jsme k přátelům z Midgard, kde jsme vyzkoušeli možnosti jejich modulárních lamp, nechyběla ani návštěva stánku XAL.

    

     

Velmi příjemným překvapením pro nás byl design komunikátorů Siedle, které již brzy najdete v našem porfoliu. O tom, že je Siedle právem v mnoha zemích v této oblasti číslem jedna, nás opět přesvědčil svými inovativními technologiemi a vynikajícícm designem. 

Na veletrh jsme však přijeli hlavně objevovat a opravdu bylo z čeho vybírat! Už nyní se nemůžeme dočkat, až Vám představíme novinky, které nás nejvíce zaujaly!