Menu

Mimosa

ZÁVĚSNÉ svítidlo

Atelier Areti je designové studio se zaměřením na svítidla, nábytek a doplňky. Tým odborníků z různých oborů tvořený produktovými designéry, umělci a architekty pracuje v úzké spolupráci s velmi zkušenými výrobci a řemeslníky ve Velké Británii, Švédsku, Německu a Francii. Areti Mimosa Light se představuje jako velký sochařský kousek. Má jemné proporce, avšak pevnou konstrukci a impozantní velikost. Mimosa je dostupná v černé nebo bílé. Délka může být upravena na míru. Svítidlo měří 1 metr na délku. Horizontální prvek drží 19 skleněných koulí, každá vybavená 2W LED Megaman s bílým teplým světlem. Ručně vyrobeno v Německu. Vezměte prosím na vědomí, že svítidlo Mimosa není stmívatelné. 

Mám zájem

Zaujal Vás tento krásný kousek? Chcete jej co nejdřív mít doma nebo potřebujete více informací?
Co pro vás můžeme udělat?

Atelier Areti Konfigurátor

Materiály

  • Materials Hliník - lakovaný

Barvy

  • Barvy Bílá
  • Barvy Černá

Downloads

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

 

Zrušit