Menu

MONOBRAND & Architect+ TOP100

Hlavním partnerem TOP100 architektonických ateliérů

Podpora pro kvalitní architekturu je ze strany společnosti Monobrand logickým krokem, protože design hraje u společnosti Monobrand dlouhodobě svou zásadní roli. Společnost MONOBRAND, unikátní koktejl předních značek, designových stálic i skrytých pokladů se stal hlavním partnerem soutěže ARCHITECT+ TOP100. 

Jsme rádi, že můžeme být součástí akci a publikace časopisu, který je následníkem nejprestižnějšího a nejčtenějšího magazínu o architektuře v České republice a uznávaného titulu v zahraničí. Jakožto zástupce pro Berker v České republice a na Slovensku věnujeme výhercům soutěže vzorek vypínače Berker. 

 

 O SOUTĚŽI

Publikace TOP100 českých architektonických ateliérů se snaží upozornit na ateliéry a studia, jejichž práce má výrazný podíl na kultivaci domácí architektonické scény. Redakce a redakční rada časopisu ARCHITECT+, doplněná vždy o laureáty Ceny časopisu ARCHITECT+, každoročně vybírá nejzajímavější domácí ateliéry, jejichž tvorba prokazuje nejen momentální, ale především setrvalou tvůrčí konsistenci a kvalitu. Anketa je doplněná o výběr deseti nejzajímavějších mladých ateliérů pod názvem TOP10 Czech Emerging Architects.

Z elitní TOP100 pak vyjde i držitel výroční Ceny časopisu ARCHITECT+, oceněný za významný architektonický počin či dlouhodobý přínos domácí scéně. Hlavní cenu doplňují Ceny partnerů za přístup k udržitelnosti, tvorbě veřejného prostoru a využití moderních technologií. Cílem ankety a celého večera je vyvolat jiskřivou a neformální diskuzi o české a slovenské architektuře (nejen) mezi architekty.

Datum konání: 4. 6. 2024 

Místo konání: Prostory showroomu společnosti Ahrend CZ viz link.

 

Web link

Web link