Menu

Monobrand & Friends workshop: BUSTER + PUNCH

Svěží vítr od Temže zavanul i do české kotliny nebo-li Buster + Punch workshop u nás v showroomu!

Třetí díl seriálu Monobrand & Friends vás zavede do Velké Británie, konkrétně do londýnské garáže, v níž Massimo Buster Minale upravoval motorky na zakázku. Vášeň pro motocykly se přetavila ve vášeň pro designové kování a interiérové prvky dýchající motorkářskou kulturou.

První impuls

Zakladatel značky Buster + Punch se jako architekt věnoval interiérům a jejich vybavením. „Jako architekta mě opravdu trápilo, když jsem našel krásný mosazný vypínač, ale nemohl jsem najít kliku ve stejném provedení, která by se k němu hodila,“ říká Massimo. Tato frustrace jej vedla k myšlence vytvořit sadu klik a vypínačů, které spolu budou ladit v každém detailu.

Celosvětový úspěch

Díra na trhu v podobě chybějících doplňků, na které mnozí zapomínají, se stala impulzem pro vznik značky, na jejíž produkty se stály fronty. „Když jsme ve Velké Británii poprvé uvedli na trh naši řadu vypínačů, stála do našeho obchodu fronta lidí kolem celého bloku. Ve frontě čekali mladí lidé, kteří ani nevlastnili vlastní domovy,“ vzpomíná Massimo, který novou značkou nadchl především mladou generaci.

 

Buster + Punch dnes své produkty dodává do více než stovky zemí. V posledních pěti letech také do České republiky, kde své výrobky značka také vyráběla. „V průběhu pandemie covidu jsme začali vyrábět mnohem blíže k domovu. V současné době vyrábíme mnohem více ve Velké Británii a v Itálii. Myslím, že tento trend bude pokračovat,“ přibližuje budoucnost výroby zakladatel značky.

 


 

Zdroj: www.archizoom.cz