Menu

Monobrand & Friends workshop: TENSE

Unikátní vypínače TENSE: Navrženy a ručně s maximální péčí vyráběny v Belgii

 Nekonvenční designové spínače, pokojové ovladače s OLED displejem a detektory pohybu.

Nechte se oslnit širokou škálou nejkvalitnějších materiálů, pečlivě vybraných a sladěných v každém stylu. Vneste do svého domu přírodu v podobě mramoru, corianu, dubu nebo wenge. Pozvěte do svého interiéru ušlechtilý vzhled a příjemnou haptiku kovu díky vypínačům mosazí, hliníku, nebo bronzu.

Dokonalé řešení pro stěny z exkluzivních materiálů, která nesmí být v symfonii interiérového designu rušeny žádným dalším prvkem.

Díky unikátnímu technickému řešení nyní můžete vypínače, silové i datové zásuvky dokonale zapustit do stěny. Speciální montážní nástěnný box z patentovaného materiálu Xillo lze umístit za skleněnou, corianovou, kamennou, keramickou nebo dřevěnou stěnu.

DODACÍ LHŮTA

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

Zrušit