Menu

Ať se dny roku 2021 rozzáří

Milí klienti, partneři, přátelé,

tento rok byl plný neočekávaných změn, nikdo z nás ho jistě nezapomene. V řadě ohledů byl náročný, ale přinesl také mnoho příležitostí.

Pro Monobrand to byla především příležitost podpořit hlubší spolupráci s našimi partnery, ocenit dlouhodobé vztahy postavené na důvěře. Rok to byl velmi živý, aktivně jsme vyhledali a zařadili do našeho portfolio nové značky, které udávají trend, inovovali jsme i produkty současných značek.
V neposlední řadě se nám podařilo vytvořit si nový domov v našem novém showroomu v Karlíně. Vzhledem k době jsme zatím nepořádali grand opening, nicméně všichni jste na individuální bázi zváni. 
Děkujeme Vám všem, našim partnerům, klientům a přátelům Monobrand za přízeň, podporu a spolupráci při zajímavých projektech a realizacích. Těšíme se z celého srdce na Vás v novém roce, jsme tu pro Vás jako maják, který Vám pomůže navigovat rozbouřeným mořem designu.
Ať jste v roce 2021, i letech dalších, zdraví a spokojení a milujete design stejně jako my!
 
Váš team Monobrand !

DODACÍ LHŮTA

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

Zrušit