Menu

První otočný vypínač s podsvětlením

Inspirace má tradici

Rok 2019 se stal „rokem vypínače“. Berker a legendární designová a architektonická škola „Bauhaus“ oslavují 100 let od založení. Právě k tomuto výročí uvádíme na trh inovovaný otočný vypínač – absolutní designovou klasiku. Vypínač s kompletně novým přístrojem a vysoce specifickými funkcemi: jako jediný na trhu s podsvíceným otočným ovladačem. Nahlédněte do světa otočných vypínačů v novém světle – s našimi „zářivými“ řadami serie 1930, glas a R.classic.
100 let Bauhaus - 100 let Berker

Tři designové linie v tom nejlepším světle

Serie 1930
Naše jednička v otočných vypínačích. Serie 1930 je založena na klasickém stylu Berker Bauhaus. S výběrem lesklé bílé či černé, plastové nebo porcelánové „made by Rosenthal“.
Serie glas
Nový LED modul vytváří obzvláště úžasné efekty na skle. Skleněný podklad nabízíme v průhledném či bílém provedení.
R.classic
Je jedno, zdali skleněný, hliníkový, nerezový či plastový vypínač: Všechny nové vypínače berker R.classic přicházejí s možností podsvícení pomocí LED modulů.

Orientační nebo stavové osvětlení?
Vyberte si...

Nové otočné vypínače jsou k dispozici se stavovým osvětlením či volitelně nastavitelným orientačním světlem. Bílé orientační světlo svítí stále, ve tmě pak jen velmi diskrétně. Bílá stavová kontrolka signalizuje, zda je světlo zapnuté nebo vypnuté nebo např. koupelna či toaleta pro hosty - v případě, že kontrolka svítí, je obsazeno. Typ osvětlení se nastavuje na integrovaném LED modulu. V případě potřeby lze orientační světlo kdykoliv vypnout posuvným spínačem na modulu.

Orientační osvětlení - studená bílá        Stavové světlo - teplá bílá

Opravdový high-light LED modul

Osvětlovací modul lze volitelně zapojit do téměř jakékoliv nové rotační vložky spínače. Zajišťuje se na místě a prostřednictvím tlačných pružin je bezpečně zásobován energií. Lze ho kdykoliv z přední strany dovybavit nebo ho vyměnit. V případě výměny je potřeba odstranit krycí desku a otočný knoflík.

 

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a zpožděním dodavatelského řetězce COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Monobrand

 

Zrušit