Menu

Rezidence Golden House

Všední elegance a umírněný přepych

Náhledněte spolu s námi do rezidence Golden House, jedinečného objektu a jednoho z nejpůsobivějších rezidenčních projektů Prahy.

Za touto nádhernou atmosférou nestojí nikdo jiný než proslulá interierová designerka Ivanka Kowalski proslulá svým čistým moderním stylem.

Cílem bylo vytvořit luxusní, moderní, světlou a vzdušnou rezidenci, která bude zároveň útulným domovem s rodinnou atmosférou.

Materiál, barva a povrch jsou pro Ivanku Kowalski naprostou prioritou, ráda ve svých projektech používá neutrální tóny a přírodní materiály. A to jsou důvody, proč byly použity materiály jako americký ořech, mosaz či travertin v kombinaci se světlou betonovou podlahou a bílými zdmi.

Klidná atmosféra, všední elegance a decentní přepych jsou patrné napříč celým projektem.

Mosazné kování lichotící kuchyňským skříňkám v ořechové barvě.

Tento masivní dům se rozprostírá na čtyřech patrech, ale i přesto působí jako jeden shodný prostor. Vybraná paleta barev a materiálů působí jako DNA celého domu.

Všechny podlahy (s výjimkou dětských pokojů v nejvyšším patře, ve kterých jsou položeny bílé koberce) jsou z bílého betonu s podlahovým vytápěním. Dřevo sice nebylo využito na podlahy, ovšem v hojném množství jej nalezneme na stěnách a stropě hlavní ložnice, aby vytvořilo teplejší a útulnější prostředí. V koupelnách byl pro zachování konzistence také použit travertin, bílý beton a ořech.

Použité produkty

BOLLE | CLOSET BAR MEL