Menu

ROCK

STROPNÍ SVÍTIDLO

The Rock Collection je výsledkem spolupráce mezi Wever & Ducré a designovým studiem 13. & 9. založeném Anastasií Su a Martinem Lesjak, který byl nedávno jmenován designérem roku americkým časopisem Contract. ROCK to je fúze světla a nábytku - v různých modulových velikostech a rozměrech. To vám dává dostatek volnosti při plánování interiéru a nabízí širokou škálu možností pro použití ve společenských místnostech, hotelech a restauracích. Svítidla jsou vyrobena z ultra-tenké dýhy z přírodní břidlice a jsou k dispozici ve třech různých barvách. Rámy jsou provedeny z lakované březové překližky a ukazují přírodní fládrování dřeva. V důsledku toho spočívá jedinečnost kolekce nejen v neobvyklém výběru materiálů, ale i v jedinečnosti každého jednotlivého kusu. Žárovka není součástí balení!

Mám zájem

Zaujal Vás tento krásný kousek? Chcete jej co nejdřív mít doma nebo potřebujete více informací?
Co pro vás můžeme udělat?

Wever & Ducré Konfigurátor

Materiály

  • Materials Stone veneer I MDF lacquered

Barvy

  • Barvy Beton - broušený

DODACÍ LHŮTA

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

Zrušit