Menu

Salone Del Mobile

Milánský veletrh

Duben, Milán, největší událost ve světě designu. Celý svět se sjíždí do tohoto města a očekává, co designérská společnost pro tento rok představí.  Mezi vystavujícími nechyběli ani naši dodavatelé. Svou kóji zde měli Edizioni Design, Giopato&Coombes, Pulpo, La Chance a další. A co ukázali?

 Edizioni Design prezentovali jak nové výrobky, tak osvědčené kusy ze svého portfólia se svěžím nádechem - od pro tohoto výrobce typické mosazi přistoupili i k verzi s chromovým povrchem. Svítidla tak působí velmi jemným a lehkým dojmem. Posuďte sami.

 

S naprostou senzací dorazila dvojice designérů Giopato&Coombes. Supernatural Daydream. Tak pojmenovali koncept svého návrhu, který experimentuje s motivem světla a emocemi, které vytváří. Všechna představená svítidla byla jedinečná - inspirovaná přírodou a mutacemi, které neočekávaně vznikly při výrobě tradičních produktů. Pět skulpturních lamp, na kterých rostou "supernatural" elementy vykrystalizované v mosazi. Superokouzlující!

  

Stánek Pulpo naplnil veškerá očekávání - kombinace černé se sytými barevnými odstíny, silná myšlenka. New Romantic Black. 

Naopak kóje La Chance působila zcela jiným dojmem. Velmi jemné odstíny krásně doplnila skříňka Bump inspirovaná pražským metrem, kterou teď také nově najdete v našem portfoliu.