Menu

Siedle Classic

Siedle

Siedle Classic je soudobou interpretací klasické dveřní stanice. Stejně jako její prapředek Portavox, první dveřní stanice vůbec, je tato stanice opatřena čelním panelem s tlačítky a mřížkou reproduktoru – design, technika, materiál a zpracování stanice Siedle Classic však odpovídá nejnovějšímu standardu. Siedle Classic, vycházející z tradičního tvaru se zaměřuje na hlavní funkce potřebné u vchodu: volat, hovořit, vidět a otevřít dveře. Stejně klasická je montáž pod omítku, která ve spojení s upevněním zepředu umožňuje velmi ploché provedení.

Díky tomuto soustředění na nejdůležitější funkce je Classic správná volba pro všechny, kteří kladou důraz na kvalitu a hodnotu masivního kovu, ale nepotřebují extrémní volnost provedení řady Siedle Steel, ani funkční variabilitu řady Siedle Vario. Individualita Siedle Classic se dodává ve stejně rozmanitém materiálovém provedení, jako náš špičkový systém Steel: Zvolit lze ušlechtilou ocel, eloxovaný hliník, napodobeninu mosazi, brynýrovanou mosaz, barevný lak v libovolném odstínu RAL nebo barevnou metalízu. 

Modernizace Dveřní reproduktory řady TL 111 byly od šedesátých let použity již nesčetněkrát. Pokud dnes půjde o moder nizaci, měli byste vyměnit jenom to, co se skutečně vyměnit musí. Speciálně proto jsme vyvinuli variantu současné produktové linie Siedle Classic, jejíž čelní panel padne přesně na stávající upevňovací otvory. Vestavěné pouzdro, instalo vané kabely, síťové napáječe a vnitřní jednotky zůstanou zachovány. Díky tomu je výměna celkem jednoduchá – a náročné zednické práce jsou zbytečné.