Menu

Vila Ignáce Briesse

Pečlivá rekonstrukce významné historické vily v Olomouci.

         

Vila Ignáce Briesse je sídelní vila v Olomouci, která byla postavena v roce 1896 v historizujícím neogotickém slohu na tehdy Sadové, dnes Vídeňské ulici.

RIO OUT PENDANT

RIO OUT PENDANT

Lustr RIO In and Out tvořený mosazným prstencem, do kterého jsou vloženy LED žárovky na obou stranách, visí na třech spojených drátech. Dostupná jsou také stropní  svítidla ve verzi, kde LED žárovky jsou umístěny buď uvnitř (RIO in) nebo vně (RIO out) prstence. Všechny části prstence svítidla Rio jsou mosazné, povrch je tvořen broušenou mosazí s transparentním matným lakem.

Rozměry v mm (průměr x výška x šířka): Ø 920 x 25 x 27

Zobrazit

EON

EON

Vlastní svítidlo EON je jasné a lineární. Pokud připojíte jedno nebo dvě – vytvoří se nekonečné kombinace. EON je osvětlovací systém, který dovoluje nekonečné tvary a úhly – čtverce, trojúhelníky, cik-cak tvary. Výroba: Všechny komponenty EON osvětlovacího systému jsou z mosazi. Mosaz je broušena a obložena niklem. Nakonec jsou všechny komponenty sestaveny do systému, který je požadován.

Rozměry: 1100 x 100 mm, délka kabelu: 2000 mm

Zobrazit

DODACÍ LHŮTA

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

Zrušit