Menu

Ohromující stockholmský dům Massima Buster Minale

Inspirovaný hudbou, kovovými výrobky a motorkami. Londýnská lifestylová značka Buster + Punch vyrábí vše od osvětlení až po kola na zakázku. Mužem za tímto celým procesem je Massimo Buster Minale. Poznejte Massima v jeho stockholmské vile.

 

Massimo Buster Minale je zakladatelem Buster + Punch, značky domácí módy, která začínala v garáži ve východním Londýně. Právě on otevřel koncept obchodu ve Stockholmu, kde také našel svůj domov - A jaké místo to je!

Právě jako Massimovi produkty, toto místo spojuje skvělé, ostré, rock ‘n’ rollové vibrace s klasickou elegancí v jednom. Také je ukázkou toho nejlepšího z Buster + Punch osvětlení, vypínačů, technického vybavení - Jak úžásná je tato nová Caged collection!?

Je zde mnoho rysů, které dělají toto místo vyjímečným. Všimněte si senzační surové dubové podlahy a matného černého práškovaného schodiště.  S betonovými dlaždicemi, týkovým obložením a skleněnou zdí v ocelovém rámu, je hlavní koupelna zkrátka ohromující. Ta růžová válenda přináší báječný akcent a dodává zajímavý a jemný kontrast. A ta nádherná kuchyň!

Zdi v hlavním patře jsou vymalovány Pavillion Grey a v hlavní ložnici modrošedě, obojí Farrow & Ball. 

Architecture: Trigueiros 
Styling: Scandinavian Homes
Photos: Adam Helbaoui