Menu

100 let Bauhaus aneb „From the past to the future“

Ohlédnutí za akcí ve Winternitzově vile

„Z minulosti do budoucnosti“, právě toto heslo provázelo uvolněný a inspirativní večer plný nejen zajímavých přednášek, ale i swingové hudby, tance a gin baru s drinky pojmenovanými dle vlajkových řad vypínačů Berker. Součástí celé akce byly expozice firem Monobrand, Hager, Midgard a Tecnoline. S potěšením jsme Vám představili alespoň část našeho portfolia.

Odpoledne zahájila majitelka firmy Monobrand Katrin Grund, po níž následovali velmi zajímavé vhledy do historie designu prostřednictvím prezentací šéfa designu skupiny Hager, pana Erwina van Handenhovena (vpravo) a majitele firmy Midgard, pana Davida Einsiedlera (vlevo). Dalším zpestřením večera byla mimo jiné komentovaná prohlídka stylové Winternitzovy vily za doprovodu spolumajitele vily, pana Davida Cysaře. 

Velké oblibě se těšil taneční rychlokurz swingu.

A v neposlední řadě byl součástí fotokoutek včetně tématických rekvizit umístěný ve druhém patře vily. Doufáme, že jste si zde užili mnoho zábavy. Fotografie najdete zde: Fotodroid (heslo: Fotodroid100)

Ještě jednou Vám děkujeme, že jste svou přítomností přispěli k atmosféře tohoto večera a těšíme se na další společné akce, setkání a zajímavé projekty.

Tým Monobrand & Partneři

Nový E-shop

Milí zákazníci, partneři Monobrandu,

je nám velkým potěšením oznámit, že jsme pro Vás otevřeli e-shop: www.monobrand.online.

Vybavte své bydlení designovými kousky!
Potkáme se online nebo se stavte v prvním patře Centra bydlení a designu Křižíkova na Sokolovské ulici 98/96 v Karlíně.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

S láskou MONOBRAND.

Zrušit