Menu

Životní příběh designéra zamilovaného do stylu Bauhaus

Každá klika je jedinečná

Klika představuje pojítko mezi dveřmi a naší rukou. Většinou po klice bez rozmyslu sáhneme, a protože funguje tak jak má, bez většího úsilí uvedeme dveře do pohybu. Dveře otevíráme a zavíráme možná i stokrát za den. A přitom si v našem uspěchaném světě jen málokdy uvědomíme, který skvělý designér vložil do naší kliky své tvůrčí myšlenky, nápady a um. A právě nad hledáním toho nejlepšího řešení pro kliky do domu své sestry strávil Wittgenstein téměř celý rok! 

 

Dveřní kliky Tecnoline jsou dodnes s maximálním úsilím a péčí odlévány a zpracovávány v Sársku, v kolébce německého kovozpracujícího průmyslu. Veškerá výroba je ruční, což představuje jediný způsob, jak dosáhnout dokonalé kvality.

Pro specifické série jsou vyráběny přesné pískové formy, z nichž každá je použita pouze jednou. Z tohoto důvodu je každá klika naprosto jedinečná. V portfoliu Tecnoline najdete pouze originální designy, navržené designéry nejzvučnějších jmen - Gropius, Wagenfeld, Kramer. Perfektním vzhledem kliky však pro Tecnoline práce zdaleka nekončí. Vedle ideálního tvaru a funkčnosti klade Tecnoline důraz také na nekompromisní přesnost ve výrobě – což znamená ruční výrobu od skutečných mistrů svého řemesla, v kvalitě Made in Germany, s péčí věnovanou celému výrobnímu procesu až do posledního šroubku. Protože Tecnoline garantuje, že budete mít po ruce vždy tu správnou kliku nejen vy, ale i generace, které přijdou po vás.

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

 

Zrušit