Menu

Bäccman & Berglund poprvé v Praze

Ozdobte svůj domov krásným kováním

Ať už doma nebo ve veřejných budovách, pokud chcete zdůraznit unikátní a osobitý styl celého prostoru, pak Bäccman & Berglund do něho vnáší ten rozhodující detail. Fia Berglund & Malin Bäccman, designéři tvořící pod touto společnou značkou, navrhují a vyrábějí překrásné kování, úchytky nábytku a dveřní kliky pro ty, kteří hledají něco víc než standard. Jejich kolekce je unikátní, zpracování exkluzivní a perfektně se hodí jak pro soukromé, tak i pro veřejné prostory. Designéři B&B pracují s materiály, jako je např. mosaz, měď, hliník, černý hliník a chrom. Veškeré zpracování probíhá ve Švédsku. Hned několik nádherných novinek od švédské značky Bäccman & Berglund na vás čeká v našem showroomu.

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

 

Zrušit