Menu

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Jsme přesvědčeni, že ze svých zakázek budete nadšení, ale chápeme, že někdy si člověk může nákup rozmyslet. Pokud chcete zboží vrátit a požadujete vrácení peněz nebo výměnu za jiný produkt, postupujte podle následujících pokynů

Standardní postup při vracení zboží

Máte právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od přijetí zboží. Zboží vyrobené na zakázku nebo objednané speciálně pro kupujícího nelze vrátit.

Nejjednodušší je zaslat vracené zboží na adresu Monobrand s.r.o., Výměna zboží a vracení peněz, na adrese Sokolovská 98/96, 186 00 Praha 8 Karlín v souladu s níže uvedenými pokyny.

V každém případě musíte zboží vrátit v neporušeném stavu do 14 dnů od jeho přijetí. Ujistěte se, prosím, že ke zboží, které vracíte, jsou přibaleny veškeré doplňky a příslušné dokumenty, které jste spolu s ním obdrželi.

Upozorňujeme, že zákazníci z České republiky hradí náklady na přepravu vraceného či vyměňovaného zboží. Zahraniční zákazníci hradí náklady související s přepravou, cly a daněmi za zboží, které má být vráceno nebo vyměněno.

Pro jistotu doporučujeme použít certifikovanou doručovací službu a uschovat potvrzení o odeslání zboží. Pokud budeme muset doplácet poplatky za doručení Vašeho balíčku, můžeme odečíst tuto částku od sumy, kterou Vám budeme vracet.

Dokud k nám Váš balíček nedorazí, jste za něj odpovědní Vy. Nepřebíráme odpovědnost za zboží, které se ztratí nebo poškodí na zpáteční cestě k nám.

Veškeré vrácené zboží musí být nepoškozené, nepoužité, v základním provedení a rozměrech, neoznačené identifikačními prvky kupujícího, v původním nepoškozeném originálním balení.

Pokud tomu tak nebude, nejsme povinni zboží převzít. Pokud dojde ke snížení hodnoty zboží, způsobenému Vaším jednáním, může být navrácená částka úměrně snížena.

Poté co při splnění veškerých podmínek obdržíme Vámi navrácené zboží, případně doklad o jeho vrácení – určující je dřívější termín – vrátíme Vám peníze za nákup do 14 dnů.

Peníze vrátíme na Vámi uvedený účet a po provedení finanční operace Vám zašleme potvrzující e-mail.

Krátce poté bude vrácená částka připsána na Váš účet, což si můžete zkontrolovat ve svém internetovém bankovnictví nebo přímo u své banky.

Žádáme proto o uvedení jména majitele účtu, čísla účtu, IBAN a SWIFT.

Tyto údaje naleznete na výpisech ze svého účtu, nebo si je vyžádejte od banky.

Potřebujete-li asistenci nebo máte-li jakékoliv otázky, můžete nás kontaktovat níže uvedenými způsoby a my Vám s vracením zboží poradíme.

Pošlete nám e-mail: ahoj@monobrand.cz
Zavolejte nám: +420 601323856

Napište nám: Monobrand s.r.o., Výměna zboží a vracení peněz, Sokolovská 98/96, 186 00 Praha 8 Karlín