Menu

DORUČENÍ

Zboží si můžete zakoupit a vyzvednout na pobočkách Monobrand nebo si je nechat doručit do vlastních rukou. Zde naleznete veškeré potřebné informace týkající se doručení a vyzvednutí produktů.

Vyzvednutí produktů na pobočce

Produkty si můžete zdarma vyzvednout v našem showroomu na adrese Sokolovská 409/120, 186 00 Praha 8 Karlín. Jakmile bude Vaše objednávka připravena k vyzvednutí, upozorníme Vás e-mailem. Před vyzvednutím objednávky proto vyčkejte na toto upozornění. Pokud byste chtěli, aby Vaši objednávku vyzvedl někdo jiný, prosíme, abyste nás na tuto skutečnost upozornili předem. Vyzvedávající bude muset v tom případě předložit číslo objednávky a platný průkaz s fotografií.

Náklady na přepravu

Náklady na přepravu se liší v závislosti na hmotnosti a rozměrech Vámi vybraných produktů. Pokud se rozhodnete pro zaslání konkrétního produktu, náklady na přepravu budou vyčísleny a uvedeny na faktuře. Jakmile produkt opustí náš sklad, zašleme Vám e-mail s upozorněním. V tomto e-mailu bude uveden název dopravce, číslo zásilky a datum doručení. Na stránkách dopravce můžete zásilku po zadání jejího čísla sledovat.

Dodací lhůta

Naše standardní dodací lhůta je 1–3 týdny v závislosti na tom, jestli je zboží skladem nebo jestli ho bylo třeba objednat. V případě produktů, které nejsou na skladě nebo je třeba je objednávat, může trvat další 2–6 týdny, než jsou naskladněny a připraveny k vyzvednutí nebo odeslání. Doručení v rámci České republiky trvá zpravidla 4–6 pracovních dnů poté, co si produkty převezme dopravce. Do dodací lhůty jsou započítány pouze pracovní dny. Státní svátky a období přepravní špičky, jako jsou Vánoce, do ní nejsou zahrnuty.

Přeprava

Monobrand využívá nejlepší dopravce, takže Vaše objednávka se k Vám dostane včas. Vaši zásilku doručí námi vybraný dopravce, některé zásilky vyžadují Váš podpis. Dodací lhůty se liší v závislosti na zvolené doručovací adrese, dostupnosti vybraného zboží a denní době, kdy jej objednáte.