Menu

CHOPPER CHAIR

DESIGNOVÁ ŽIDLE

Letos si připomínáme nejen 10. výročí, ale také vydání první židle Buster + Punch. Chopper je příběh o společné vášni otce a syna pro design, motorky a formy, které zanechávají trvalý dojem v duši. Je to židle s magnetickým půvabem a nadčasovým vizuálním postojem.

Židli původně vytvořil v roce 1973 Marcello Minale, sám uznávaný designér a otec zakladatele a kreativního ředitele společnosti Buster + Punch, Massima Bustera Minaleho. Chopper předběhl svou dobu a byl jednou z prvních židlí z trubkové oceli. Vzhledem k tomu, že slavíme 10. výročí, připadalo nám jako ideální čas vrátit se k tomuto designu a oživit ho přístupem a detaily společnosti Buster + Punch.

Ikonická trubková silueta původního modelu Chopper ze 70. let má nyní širší ocelový rám pro větší odolnost. Stohovatelná židle je dokončena v modernějším, futuristickém, hlubokém černém chromovém provedení. Původní proporce židle Chopper zůstávají zachovány a poskytují uvolněnou, ale angažovanou oporu a pohodlí. Silný, vyměnitelný, celokožený sedák a opěrák si časem vytvoří krásnou patinu a mosazné krytky loga B+P dodávají židli trochu více popu.

Chopper se dodává v plochém balení, čímž se snižuje množství obalů o 75 % a snižují se emise při přepravě.

Mám zájem

Zaujal Vás tento krásný kousek? Chcete jej co nejdřív mít doma nebo potřebujete více informací?
Co pro vás můžeme udělat?

Buster + Punch Konfigurátor

Materiály

  • Materials Masivní kov

Barvy

  • Barvy Černá

Cena od

  • Na poptání