Menu

Monobrand & Friends workshop: BERKER

Thomas Grund, ředitel Hager Electro s.r.o. o nadčasové značce vypínačů a zásuvek

Druhý workshop Monobrand & Friends přinesl stejně jako ten březnový osobní prezentaci designu. Hlavním hostem dalšího setkání architektů a designérů byl Thomas Grund, generální ředitel české pobočky společnosti Hager, v jejíž portfoliu jsou designové vypínače a zásuvky značky Berker.

Firma Hager je lídrem českého trhu v oblasti elektrifikace domů a bytů, což dokazuje její vlajková loď – rozvodnice volta. Co se týče značky Berker, výrobky tohoto brandu se vyrábí v mnoha různých designech a nejdůležitějším faktorem jeho úspěchu je tak výroba na míru.

Elegantní německý design

Výhodou je symbióza mezi materiálem, designem, funkčností, provedením a kvalitou. To vše dává dohromady dobrý výrobek,“ říká v rozhovoru Thomas Grund. Značka německého původu je charakteristická jasnými liniemi, příkladem je typ vypínače Berker 1930 inspirovaný stylem Bauhaus. Produkty Berker najdeme v mnoha realizacích českých architektů. Za všechny lze jmenovat rekonstrukci slavné Vily Tugendhat.

 

 

Záruka kvality

Díky perfektní znalosti oboru a propojení jednotlivých značek v portfoliu se firma Hager snaží svým zákazníkům nabídnout komplexní služby zastřešené těmi nejnovějšími technologiemi. „Ukazujeme nové technologie, které se na českém trhu začínají uplatňovat. Jsem zastáncem toho, aby si české domy zasloužily tu nejlepší kvalitu elektrifikace,“ říká Grund.

Hager se zabývá nejen infrastrukturou pro rodinné a bytové domy, ale také pro komerční budovy. Elektroinstalace budov není jednoduché změnit, protože jsou součástí pevné konstrukce budov. „Nejedná se tak o sezónní záležitost, souvisí to s funkčností budov, které mají sloužit dvacet až třicet let. S naším širokým portfoliem a možností manufaktury tak máme ty správné odpovědi,“ uvádí na závěr Thomas Grund.

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

 

Zrušit