Menu

Monobrand & Friends workshop: NICHBA

Chladná krása dánského řemesla

Poznejte design bez příkras

Ohýbané ocelové produkty značky NICHBA se vyznačují skandinávským minimalismem a nápaditou praktičností. Dánský výrobce upřednostňuje funkci před zbytečnou zdobností a pomíjivými trendy. Výrobě postelových rámů, zrcadel, věšáků, polic a dalších bytových doplňků se v Dánsku věnují místní řemeslníci a profesionálové. V jejich čele stojí zakladatel značky Nichlas B. Andersen.

Jako kovářský učeň nejprve tvořil interiérové prvky pouze pro sebe, pro vlastní domov. Tato vášeň, díky níž mohl Nichlas rozvíjet své kovářské kompetence a poznávat ocel a chování tohoto materiálu blíže, jej dovedla až ke vzniku firmy navazující na dánskou řemeslnou výrobu. Moderní a minimalistické kousky značky NICHBA tak dnes najdete ve více než dvanácti zemích světa.

DODACÍ LHŮTA

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

Zrušit