Menu

O MONOBRANDU

Naše vášeň pro design nás vedla k tomu, že jsme založili Monobrand – společnost nabízející jedinečné vypínačové programy, pečlivě volené interiérové osvětlení, rozsáhlou kolekci moderních a klasických dveřních klik a komunikační systémy pro budovy ověnčené celou řadou cen. Jsme přesvědčeni o tom, že předměty, které nás dennodenně obklopují, by měly být krásné, funkční a jednoduché. Měly by nám být v každodenním životě dobrými společníky, předměty dokonalými ve své třídě, ale také spolehlivými, pěkně vypadajícími a perfektně provedenými. Monobrand představuje jedinečnou kolekci předních značek, designové tradice, novinek i skrytých pokladů, široké spektrum designu od 20. let do současnosti – a to vše na jednou místě. Naše produkty odrážejí Vaše hodnoty, postoje a životní filozofii. Vyjadřují specifický životní styl, náhled na svět i způsob vnímání.

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

 

Zrušit