Menu

Realizace Flóra

Nově zrekonstruovaný domov s tmavými momenty dřeva kousíček od Jiřáku

Byt původně sloužil k nájemnímu bydlení, nyní si ho majitelé přáli zútulnit k vlastnímu žití tak, aby funkčně a esteticky odpovídal jejich představám.

  

Nová kuchyň je zajímavá především díky velkému zaoblenému kuchyňskému ostrůvku, který je dominantní nejen svým tvarem, ale také materiálem, který zde Atelier Smash Monday použili. 

I přestože zpracování takto specifické formy dřeva pro ně byla výzva, nakonec se jim podařilo pro jejich klientku navrhnout praktickou a funkční kuchyň s velkým úložným prostorem po celé délce ostrůvku.

 

DUCK BOWL BIG

DUCK BOWL BIG

Série Duck je ve svém výrazu bujná a ztělesňuje jednoduchost přírody svou syrovostí v jednoduchý. Série Duck se skládá z váz, misek a hrnců v různých tvarech, velikostech a barvách, které dodávají každé položce této série jedinečný vzhled. Jedná se o ručně glazovaný a přírodní produkt, proto se barvy mohou lišit.

Není vodotěsné.

Zobrazit

SPHERE BUBL MEDIO

SPHERE BUBL MEDIO

Sphere série oslavuje jedinečné siluety a textury, které oslovuje dekorativní kouzlo série. Tvoří vázy, mísy a konferenční stolky v různých tvarech a velikostech. Elegantně vyřezávané, každý je dokončen ve složitých zdobných detailech. Zkombinujte s okvětními lístky čerstvých letních květů nebo osamoceně a vytvořte velící ohnisko v srdci vašeho interiéru. Ručně glazovaný přírodní produkt, proto se barvy mohou lišit. Není vodotěsná.

Zobrazit