Menu

Tense

Tense je mladý belgický výrobce špičkových designových spínačů, oled spínačů a nejmenšího čidla pohybu KNX pro současné stavební projekty. Dotykové spínače jsou nejen elegantní, ale i snadno ovladatelné, velmi spolehlivé a jsou navrženy s vášní. Jen ty nejlepší technologie a nejnovější materiály se používají k vytvoření těchto produktů kompatibilních se systémy KNX.

Tense kombinuje více než 20 let zkušeností s domácí automatizací, výroba elektroniky a osvětlení. Jako držitel certifikátu ISO 9001 společnost Tense se vždy snaží překonat očekávání svých zákazníků špičková kvalita, inovativní výzkum a vývoj, bezkonkurenční služby, včasné dodání a profesionální zpracování exportu.

www.tense.be

DODACÍ LHŮTA

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

Zrušit