Menu

VENN

STROPNÍ SVÍTIDLO

S Venn posunuli designéři Serge & Robert CORNELISSEN kolekci BEBOW na zcela novou úroveň. Co to znamená pro vás - tři v jednom rovná se více. Nebo přesněji řečeno: tolik, kolik chcete. Venn představuje design, který nejen upoutá pozornost lidí, ale je také funkční. Multifunkční. Svítidlo se skládá ze tří vzájemně propojených čtvercových prvků, z nichž dva jsou ve tvaru rámu a třetí je ploché konstrukce. Je k dispozici v modelech, které poskytují buď nepřímé osvětlení, nebo přímo / nepřímé osvětlení. Forma a vzhled jsou velmi grafické, ale i sochařské. Ale nejlepší na tom je, že několik svítidel Vennův je možné vzájemně kombinovat: vedle sebe nebo s překrýváním, montáží na stěnu nebo na strop, nebo v závěsném provedení. Jak přesně je budete používat a kolik jich použijete, je zcela na vás. Pro povrchovou montáž, nástěnnou nebo zavěšení.

Mám zájem

Zaujal Vás tento krásný kousek? Chcete jej co nejdřív mít doma nebo potřebujete více informací?
Co pro vás můžeme udělat?

Wever & Ducré Konfigurátor

Materiály

  • Materials Hliník - lakovaný

Barvy

  • Barvy Bílá
  • Barvy Černá

Cena od

  • Na poptávku

DODACÍ LHŮTA

Vážení klienti, dovolujeme si upozornit, že naši výrobci mají v současné době delší dodací lhůty kvůli Brexitu a také kvůli důsledkům COVID-19. Velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. 

Dear clients, please be advised, our manufacturers are currently experiencing extended production lead times due to Brexit and COVID-19 supply chain delays.

S přátelským pozdravením / Best Regards

Váš tým Monobrand

Zrušit